MUZIEJAUS IR PADALINIŲ LANKYMAS KARANTINO METU

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo 2020 m. balandžio 23 d. sprendimu Nr. V-974 „Dėl archyvų, bibliotekų ir muziejų lankymo būtinų sąlygų“,  lankymui atidaromi Kėdainių krašto muziejus, Daugiakultūris centras, 1863 m. sukilimo muziejus Paberžėje, tradicinių amatų centras Arnetų name.

Dėl muziejaus ir jo padalinių lankymo būtina išankstinė registracija:

muziejus tel. (8 347) 53685,

Daugiakultūris centras ‒ tel. (8 347) 51778, el. paštas daugiakulturis@gmail.com,

1863 m. sukilimo muziejus Paberžėje ‒ tel. 8 618 31593, el. paštas muziejus1863@gmail.com,

Tradicinių amatų centras Arnetų name – tel.  864505168,    el. paštas rlukminiene@gmail.com

Registruotis nurodytais telefonais arba el. paštu I–V ‒ nuo 9.00 iki 12.00 ir  nuo 13.00 iki 16.00.

Lankytojai, kurie atvyks nesiregistravę, gali neturėti galimybės patekti į muziejų ar jo padalinius.

Ekskursijos ir edukaciniai užsiėmimai  nebus organizuojami LR vyriausybės paskelbto karantino metu.

Muziejaus ir jo padalinių lankymo sąlygos:

Lankytojai privalo dėvėti apsaugines veido kaukes* viso apsilankymo metu, be jų į muziejų neįleidžiami. Taip pat rekomenduojame lankymosi metu mūvėti vienkartines pirštines;

* Galioja, kol privaloma viešai dėvėti apsaugines kaukes, kitas apsaugines veido priemones.

Dėmesio!

Prieš įeinant į muziejų ar jo padalinius darbuotojai gali paprašyti leidimo pamatuoti lankytojų temperatūrą naudojant nuotolines temperatūros matavimo priemones. Negavus leidimo ar nustačius aukštesnę nei leidžiamą žmogaus kūno temperatūrą (37,3 °C ir daugiau), lankytojai nebus priimami.

Jei sergate, karščiuojate ar blogai jaučiatės, prašome muziejuje nesilankyti.

Žmonėms, esantiems rizikos grupėje (senjorams, turintiems lėtinių ligų), karantino metu rekomenduojame likti namuose.

Tikimės supratimo ir sąmoningumo, siekiant užtikrinti Jūsų ir mūsų saugumą muziejuje.

Būkime sveiki!